Akcje społeczne, dobroczynne

Karta dużej rodziny, Karta seniora

W naszej firmie człowiek i rodzina są bardzo ważni. Dlatego w naszym firmowym sklepie honorujemy kartę dużej rodziny oraz kartę seniora. Osoby posiadające jedną z tych kart otrzymują aż 25% rabatu na nasze meble oraz 15% rabatu na akcesoria do nich.

Bieg charytatywny

Od 2017 roku wrzesień staje się dla ORiSTO szczególnym miesiącem, w którym odbywa się charytatywny bieg pod nazwą – ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel.

W tym roku już po raz trzeci będziemy świadkami tego jak wiele pozytywnej energii potrafią wyzwolić biegacze – czyli ludzie z pasją. To właśnie ich obecność utwierdza nas w przekonaniu, że ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel jest wydarzeniem, które chcemy kontynuować.

Nasz bieg ma jeszcze drugie – ogromnie ważne – znaczenie. Jest nim niesienie pomocy tym najbardziej potrzebującym, dotkniętym przez los. W 2017 roku biegaliśmy dla Miłosza. Zeszłoroczna edycja odbyła się pod hasłem “wspieramy rehabilitację Lenki”. Lenka, jak można było wyczytać w informacjach publikowanych na naszym profilu FB, jest córką naszego pracownika. Jest Małą Wojowniczką w wielkim wydaniu, której niewidocznym wrogiem jest rzadka choroba genetyczna Leukodystrofia. Choroba ta sprawia, że Lenka nie może poruszać się samodzielnie. Aby wspomóc rodziców Lenki w tym niezbędnej, kosztownej rehabilitacji, postanowiliśmy przekazać połowę wpisowego wpłacanego na bieg, na indywidualne konto Lenki w Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”. Jesteśmy dumni, że tak wiele osób postanowiło pobiec w naszym biegu, że tak wielu biegaczy postanowiło wesprzeć ideę pomagania poprzez bieganie!