aktualności
aktualności
06.07.2023
najlepsze meble łazienkowe do nowoczesnej łazienki
Współczesna łazienka to miejsce, w którym funkcjonalność jest tak samo istotna jak design. Dobór odpowiednich mebli łazienkowych jest niezwykle ważny, bo pozwala stworzyć harmonijną, spójną i nowoczesną przestrzeń łazienki. Starannie dopracowane proporcje i detale - połączone z perfekcją wykonania i funkcjonalnością – to cechy wszystkich naszych kolekcji.
czytaj więcej
wzornictwo
08.06.2023
kolor. emocje. łazienka – inspirujący lookbook
Nasz lookbook to zaproszenie do świata odświeżających transformacji i ponadczasowych wnętrz! Czujesz potrzebę zmiany, która tchnie nowe życie w Twoją łazienkę i odmieni codzienną rutynę? Szukasz inspiracji? Zanurz się w świecie naszych kolorów, odkryj sekrety nadawania łazience barwnych emocji i doskonałej synergii. Zapraszamy!
czytaj więcej
wzornictwo
05.05.2023
małe umywalki z szafką do małej łazienki – kolekcja MINI
Na niewielkiej powierzchni kluczowy jest każdy centymetr i jego funkcjonalne oraz estetyczne wykorzystanie. Jednak, z odrobiną kreatywności i ostrożnym planowaniem, nawet najmniejsza łazienka może stać się stylowym i wygodnym pomieszczeniem.
czytaj więcej
wzornictwo
01.12.2022
biel i połysk w łazience – aranżacje nowoczesnych mebli łazienkowych
Białe i błyszczące meble w łazience to jeden z najbardziej popularnych i nieprzemijających trendów w aranżacji pomieszczeń łazienkowych. Potęgują one wrażenie czystości, nowoczesnej elegancji i luksusu. Sprawiają, że łazienki wydają się większe i jaśniejsze. Pozwalają również na dużą swobodę w aranżacji wnętrza.
czytaj więcej
wzornictwo
22.11.2022
dotyk naturalności – drewniany blat do łazienki
Drewniane blaty podumywalkowe to coraz częściej spotykane rozwiązanie w aranżacji łazienki. Struktura drewna tworzy piękny efekt, jest ciepła w dotyku i kreuje klimat domowego spa. Łazienka z elementami drewna zachęca do relaksu i uprzyjemnia codzienne rytuały. Blaty z drewna to również świetny wybór pod umywalki nablatowe.
czytaj więcej
aktualności
06.11.2022
dlaczego meble ORiSTO to doskonały wybór do Twojej łazienki?
Jako jedyni na polskim rynku mebli łazienkowych stosujemy unikalne, potrójne zabezpieczenie przed wodą i wilgocią. Do konstruowania mebli wybieramy tylko płyty wilgocioodporne, które w przypadku kontaktu z wodą mniej pęcznieją, zachowując tym samym swoją strukturę i trwałość. Tym samym - definiujemy nowe standardy jakości dla mebli łazienkowych.
czytaj więcej
wzornictwo
04.11.2022
łazienka w granacie – jesienne nowości w ofercie ORiSTO
Na jesiennej edycji targów Warsaw Home & Contract 2022 pokazaliśmy nową odsłonę kolorystyczną kolekcji SIENA oraz zapowiedź kolekcji MONTEBIANCO w czarnym macie. Specjalne miejsce na ekspozycji zajmowała kolekcja LOUIS – w kilku odsłonach.
czytaj więcej
technika
06.10.2022
wystawa nowoczesne rzemiosło – ORiSTO kiedyś i dziś
Współcześnie - nie ma rzemiosła bez technologii, a najlepsze doświadczenia rękodzielnicze łączą się z nowoczesnym wzornictwem. Żeby stworzyć niezawodny produkt trzeba wiedzy,  doświadczenia i technologii. I chociaż zmieniają się czasy -  jedno pozostaje stałe – u podstaw rzemiosła zawsze jest człowiek.
czytaj więcej
wzornictwo
01.10.2022
producent mebli łazienkowych ORiSTO na warsaw home & contract
Entuzjastów dobrego designu zapraszamy na nasze stoisko. Zaprezentujemy najważniejsze jesienne nowości oraz kilka niespodzianek.
czytaj więcej
marker icon

znajdź salon w twojej okolicy

Nasze produkty dostępne są w całym kraju w sieci ok 300 salonów.
arrow icon