praca

szacunek i wzajemnie zrozumienie  to nasz priorytet

W ORiSTO dbamy o potrzeby naszych pracowników. Wiemy jak ciężko jest łączyć życie zawodowe z codziennymi obowiązkami, dlatego też wiele pracujących u nas rodzin (i nie tylko), może liczyć na wsparcie przełożonych podczas planowania systemu pracy. Staramy się dopasować system zmianowy indywidualnie do każdego pracownika, tak by praca nie kolidowała np. z opieką nad dziećmi. Pracujemy w systemie dwuzmianowym. Wiemy ile wysiłku wkładają nasi pracownicy w codzienną pracę, dlatego to dla nas priorytet, aby czas odpoczynku i regeneracji odbywał się w najbardziej efektywnym do tego czasie- czyli w porze nocnej. Naszą misją jest stworzenie rodzinnej atmosfery w miejscu pracy poprzez szacunek i zrozumienie. Chcemy zadbać o naszych Pracowników i ich rodziny oferując pakiet socjalny, spotkania rodzinne oraz wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym.

STANOWISKO: OPERATOR MASZYN (cnc, automaty lakiernicze, szlifierskie)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Chęć rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie cyfrowych maszyn stolarskich stosownie do wymiarów elementów i zakresu obróbki,
  • Przezbrajanie cyfrowych maszyn stolarskich, montowanie oprzyrządowania, wymiana narzędzi,
  • Stosowanie właściwych programów obróbki,
  • Sprawdzanie jakości i zgodności wytworzonych produktów,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Obsługiwanie procesów z przyjętymi normami,
  • Prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, będącej jednym z czołowych producentów mebli łazienkowych w Polsce,
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Ciekawy pakiet socjalny dla pracownika i rodziny.

Jeśli chcesz do nas dołączyć prześlij do nas CV ze zdjęciem:

ORiSTO Sp. z o.o.
13-324 Grodziczno, Montowo 59

lub drogą internetową na adres e-mail:
praca@oristo.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.

Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest ORiSTO Sp. z o.o. (Montowo 59, 13-324 Grodziczno). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

znajdź salon w twojej okolicy

Nasze produkty dostępne są w całym kraju w sieci ok 300 salonów.