aktualności
wzornictwo
05.05.2023
MINI – umywalka z szafką do małej łazienki
Na niewielkiej powierzchni kluczowy jest każdy centymetr i jego funkcjonalne oraz estetyczne wykorzystanie. Jednak, z odrobiną kreatywności i ostrożnym planowaniem, nawet najmniejsza łazienka może stać się stylowym i wygodnym pomieszczeniem.
czytaj więcej
wzornictwo
01.12.2022
biel i połysk w łazience
Białe szafki łazienkowe o gładkich, lśniących powierzchniach nie bez powodu są tak bardzo popularne. Potęgują one wrażenie czystości, nowoczesnej elegancji i luksusu. Sprawiają, że łazienki wydają się większe i jaśniejsze. Pozwalają również na dużą swobodę w aranżacji wnętrza. Twoja łazienka będzie nie tylko praktyczna, ale również zjawiskowo wyglądać.
czytaj więcej
wzornictwo
22.11.2022
dotyk naturalności – drewniany blat do łazienki
Drewniane blaty podumywalkowe to coraz częściej spotykane rozwiązanie w aranżacji łazienki. Struktura drewna tworzy piękny efekt, jest ciepła w dotyku i kreuje klimat domowego spa. Łazienka z elementami drewna zachęca do relaksu i uprzyjemnia codzienne rytuały. Blaty z drewna to również świetny wybór pod umywalki nablatowe.
czytaj więcej
aktualności
06.11.2022
dlaczego meble ORiSTO to doskonały wybór do Twojej łazienki?
Jako jedyni na polskim rynku mebli łazienkowych stosujemy unikalne, potrójne zabezpieczenie przed wodą i wilgocią. Do konstruowania mebli wybieramy tylko płyty wilgocioodporne, które w przypadku kontaktu z wodą mniej pęcznieją, zachowując tym samym swoją strukturę i trwałość. Tym samym - definiujemy nowe standardy jakości dla mebli łazienkowych.
czytaj więcej
wzornictwo
04.11.2022
Warsaw Home & Contract 2022
Na jesiennej edycji targów Warsaw Home & Contract 2022 pokazaliśmy nową odsłonę kolorystyczną kolekcji SIENA oraz zapowiedź kolekcji MONTEBIANCO w czarnym macie. Specjalne miejsce na ekspozycji zajmowała kolekcja LOUIS – w kilku odsłonach.
czytaj więcej
technika
06.10.2022
wystawa nowoczesne rzemiosło – ORiSTO kiedyś i dziś
Współcześnie - nie ma rzemiosła bez technologii, a najlepsze doświadczenia rękodzielnicze łączą się z nowoczesnym wzornictwem. Żeby stworzyć niezawodny produkt trzeba wiedzy,  doświadczenia i technologii. I chociaż zmieniają się czasy -  jedno pozostaje stałe – u podstaw rzemiosła zawsze jest człowiek.
czytaj więcej
wzornictwo
01.10.2022
ORiSTO na Warsaw Home & Contract
Entuzjastów dobrego designu zapraszamy na nasze stoisko. Zaprezentujemy najważniejsze jesienne nowości oraz kilka niespodzianek.
czytaj więcej
wzornictwo
19.09.2022
jesienne nowości w ofercie ORiSTO
Jesienne nowości ORiSTO to wzbogacenie stałych i lubianych kolekcji o nowe kolory, dodatkowe bryły, uchwyty i umywalki. Wiemy jak ważny w aranżacji mebla jest szczegół, dlatego w ofercie naszych mebli pojawiły się dodatkowe akcesoria, które pozwolą wykreować spójną, piękną łazienkę.  
czytaj więcej
wzornictwo
05.09.2022
LOUIS – to co ukryte
"To co ukryte" to projekt, który afirmuje miłość do detalu i odkrywania tego, o czym zapomnieliśmy...To podróż po świecie pełnym finezyjnych form, zamkniętych w dekoracyjnych kształtach i wnętrzach, Po świecie, w którym rzemiosło opiera się czasom i modom, odsłaniając przed nami - to co ukryte...ponadczasowe piękno kolekcji mebli łazienkowych LOUIS.
czytaj więcej
marker icon

znajdź salon w twojej okolicy

Nasze produkty dostępne są w całym kraju w sieci ok 300 salonów.
arrow icon