aktualności
wzornictwo
05.10.2023
jesienne premiery w ofercie ORiSTO
Nowe kolekcje mebli łazienkowych, rozwiązania do wąskich łazienek, kolory na zamówienie oraz szeroki wybór umywalek nablatowych - to nowości w naszej jesiennej ofercie.
czytaj więcej
wzornictwo
12.09.2023
nowe kolory na zamówienie w ofercie ORiSTO
Mokka, ceglany, szaroniebieski, oliwkowy - nasze nowe kolory są esencją ziemi i natury. Dobraliśmy je do wybranych kolekcji UNI – ETNA, SIENA, SKAGEN, BRYLANT - tak, by harmonijnie komponowały się w każdym wnętrzu i w każdym stylu.
czytaj więcej
wzornictwo
08.06.2023
kolor. emocje. łazienka – inspirujący lookbook
Nasz lookbook to zaproszenie do świata odświeżających transformacji i ponadczasowych wnętrz! Czujesz potrzebę zmiany, która tchnie nowe życie w Twoją łazienkę i odmieni codzienną rutynę? Szukasz inspiracji? Zanurz się w świecie naszych kolorów, odkryj sekrety nadawania łazience barwnych emocji i doskonałej synergii. Zapraszamy!
czytaj więcej
wzornictwo
05.05.2023
małe umywalki z szafką do małej łazienki – kolekcja MINI
Na niewielkiej powierzchni kluczowy jest każdy centymetr i jego funkcjonalne oraz estetyczne wykorzystanie. Jednak, z odrobiną kreatywności i ostrożnym planowaniem, nawet najmniejsza łazienka może stać się stylowym i wygodnym pomieszczeniem.
czytaj więcej
wzornictwo
01.12.2022
biel i połysk w łazience – aranżacje nowoczesnych mebli łazienkowych
Białe i błyszczące meble w łazience to jeden z najbardziej popularnych i nieprzemijających trendów w aranżacji pomieszczeń łazienkowych. Potęgują one wrażenie czystości, nowoczesnej elegancji i luksusu. Sprawiają, że łazienki wydają się większe i jaśniejsze. Pozwalają również na dużą swobodę w aranżacji wnętrza.
czytaj więcej
wzornictwo
22.11.2022
dotyk naturalności – drewniany blat do łazienki
Drewniane blaty podumywalkowe to coraz częściej spotykane rozwiązanie w aranżacji łazienki. Struktura drewna tworzy piękny efekt, jest ciepła w dotyku i kreuje klimat domowego spa. Łazienka z elementami drewna zachęca do relaksu i uprzyjemnia codzienne rytuały. Blaty z drewna to również świetny wybór pod umywalki nablatowe.
czytaj więcej
wzornictwo
04.11.2022
łazienka w granacie – jesienne nowości w ofercie ORiSTO
Na jesiennej edycji targów Warsaw Home & Contract 2022 pokazaliśmy nową odsłonę kolorystyczną kolekcji SIENA oraz zapowiedź kolekcji MONTEBIANCO w czarnym macie. Specjalne miejsce na ekspozycji zajmowała kolekcja LOUIS – w kilku odsłonach.
czytaj więcej
technika
06.10.2022
wystawa nowoczesne rzemiosło – ORiSTO kiedyś i dziś
Współcześnie - nie ma rzemiosła bez technologii, a najlepsze doświadczenia rękodzielnicze łączą się z nowoczesnym wzornictwem. Żeby stworzyć niezawodny produkt trzeba wiedzy,  doświadczenia i technologii. I chociaż zmieniają się czasy -  jedno pozostaje stałe – u podstaw rzemiosła zawsze jest człowiek.
czytaj więcej
wzornictwo
01.10.2022
producent mebli łazienkowych ORiSTO na warsaw home & contract
Entuzjastów dobrego designu zapraszamy na nasze stoisko. Zaprezentujemy najważniejsze jesienne nowości oraz kilka niespodzianek.
czytaj więcej
marker icon

znajdź salon w twojej okolicy

Nasze produkty dostępne są w całym kraju w sieci ok 300 salonów.
arrow icon